Начало

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В КОНКУРС ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА: КОЛЕДНА МАГИЯ - 2022

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В ЗА ОРИГИНАЛНО КОЛЕДНО ПОЖЕЛАНИЕ - 2022

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В КОНКУРС

ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА: КОЛЕДНА МАГИЯ - 2022

Раздел: Най-красива коледна картика

 

Специална награда на журито

Михаил Георгиев Михайлов /12г./ - VI ОУ "Братя Миладинови"- гр. Сливен

 

Награда за оригинално представяне

Мариян Красимиров Иванов /11г./ - СУ "Неофит Рилски"- гр. Твърдица, обл.Сливен

 

I възрастова група /5 - 6г./

 

I-ва награда

Борислава Красимирова Стойчева /6г./ - Школа по рисуване Arts Hub - гр. Сливен

II-ра награда

Иванина Ивайлова Пенева /6г./ - Школа "Арт Попово"- гр. Попово, обл. Търговище

III-та награда

Мирая Кунева Стойчева /5г./ - ДГ "Зорница"- гр. Сливен

Поощрение:

1. Елиа Беадирова Беадирова /5г./  - Школа "Арт Попово"- гр. Попово

2. Борис Тодоров Симеонов /6г./ - Школа по изкуствата "Млади виртуози"- гр. Сливен

3. Марио Диянов Иванов /6г./ - ДГ "Вержин и Хаик Папазян"- гр. Сливен

4. Сияна Людмилова Милчова /6г./ - ДГ №12 "Радост" - гр.Перник

 II възрастова група /7-9 г./

I-ва награда

Мария Стоянова Събева /8г./ - Школа по Изобразително изкуство  към ЦПЛР- Детски комплекс - гр. Сливен

II-ра награда

Ана Венелинова Стефанова /7г./ - Школа по рисуване Arts Hub- гр. Сливен

II-ра награда

Доника Русенова Иванова /8г./ - Школа по Изобразително изкуство  към ЦПЛР- Детски комплекс - гр. Сливен

III-та награда

Дениз Ашкънов Ибрямов /9г./ - Школа "Арт Попово" - гр. Попово, обл.Търговище

III-та награда

Катерина Красимирова Златева /9г./ - Школа по изкуствата "Млади виртуози" - гр.Сливен

Поощрение:

1. Делиана Найденова Радева/9г./ - Школа по изкуствата "Млади виртуози"- гр.Сливен

 III-та възрастова група: /10-13 г./

I-ва награда:

Мария Валентинова Симеонова /11г./ - Школа "Арт Попово" -гр. Попово, обл.Търговище

II-ра награда:

Лиляна Веселинова Даскалова /11г./ - Школа по Изобразително изкуство  към ЦПЛР- Детски комплекс - гр. Сливен

III-та награда:

Деница Станимирова Атанасова /12г./ - ХІ СУ "Константин Константинов"- гр. Сливен

III-та награда:

Виктория Красимирова Христова /10г./ - V СУ "Пейо Крачолов Яворов"- гр. Сливен

Поощрение:

1. Дарена Петкова Петкова /10г./ - Школа по изкуствата "Млади виртуози" - гр.Сливен

2. Анна Янакиева /13г./ - ППМГ Добри Чинтулов - гр.Сливен

3. Демир Симеонов Иванов /10г./ - ОбУ "Доктор Петър Берон"- гр. Ямбол

4. Ивайла Славова Славова /10г./ - НУ "Васил Левски" - гр.Сливен

IV-та възрастова група: /14-16 г./

I-ва награда:

Антония Василева /16г./ - НХГ "Димитър Добрович" - гр. Сливен

II-ра награда: 

Велияна Димитрова Въндева /16г./ - Школа по изкуствата "Млади виртуози" - гр. Сливен

III-та награда:

Ивона-Сияна Пламенова Станева /16г./ - Школа "Арт Попово"- гр. Попово, обл.Търговище

Поощрение:

1. Никол Димова /15 г./ - ППМГ Добри Чинтулов - гр. Сливен

2. Пенка Руменова Ангелова /16г./ - СУ "Св. Св. Кирил и Методий" - гр. Карнобат, обл.Бургас

 

Начало на страницата

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В КОНКУРС

ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА: КОЛЕДНА МАГИЯ - 2022

Раздел: Най-оригинално коледно пожелание

 

I възрастова група /5 - 6г./

I награда - не се присъжда

II награда - не се присъжда

III награда - не се присъжда

II възрастова група /7 - 9г./

I-ва награда

Елия Минчева Казанджиева /7г./ - ІV ОУ "Димитър Петров" - гр. Сливен

II-ра награда

Сабина Гошева Стратиева /8г./ - ХІІ ОУ "Елисавета Багряна" гр. Сливен

III-та награда

Александър Магдаленов Петков /8г./ - НУ "Любен Каравелов", гр. Нова Загора

Поощрение:

1. Идил Джамбазова - /8г./ - ІІІ ОУ  "Д-р Ив. Селимински" - гр. Сливен

2. Теодор Свиленов Радков /7г./ - ХІІ ОУ "Елисавета Багряна" - гр. Сливен

III възрастова група /10-13г./

I-ва награда

Николай Милков Хаджистойчев - /13г./ - ХІІ ОУ "Елисавета Багряна"- гр. Сливен

II-ра награда

Албена Георгиева Паскалева - /13г./ - ХІ СУ "Константин Константинов" - гр. Сливен

III-та награда

Даниел Куцаров /10г./ - НУ "Васил Левски" - гр. Сливен

Поощрение:

1. Александър Иванов Иванов /11г./ - Спортно училище "Димитър Рохов" - гр. Сливен

IV възрастова група /14-16г./

I-ва награда

Велимир Красимиров Тодоров /14г./ - ХІ СУ "Константин Константинов"- гр. Сливен

II-ра награда

Калоян Милков Хаджистойчев /14г./ НХГ "Димитър Добрович" - гр. Сливен

III-та награда

Сандра Цонкова Иванова /16г./ - НЧ "Развитие - 1926" - с. Стража, обл. Търговище

Начало на страницата