Начало

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В КОНКУРС ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА: КОЛЕДНА МАГИЯ - 2018

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В ЗА ОРИГИНАЛНО КОЛЕДНО ПОЖЕЛАНИЕ - 2018

 

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В КОНКУРС

ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА: КОЛЕДНА МАГИЯ - 2018

 

I възрастова група /5-6г./

I награда

Симон Димов Василев - 6г. - ДГ "Теменуга"

II награда

Ивайла Славова Славова 6г. - ДГ "Божур

II награда

Мария Петкова Василева 5г. - ДГ Синчец - филиал

III награда

Назмие  Керимова Федаимова- 6г. - ДГ Мак

III награда

Красимир Станимиров Иванов 5г. - ДГ "Звездица"

Поощрение:

1. Даниил Стефанов Куцаров - 6г. - ДГ "Вержин и Хаик Папазян"

2. Дилек Хюсеинова - 6г. - ДГ "Детство", 4 група

3. Иванина Свеленова Славова - 5г. - ДГ "Калина"

Специална награда:

Диан Маринов Димитров - 4 г. - ЦДГ "Теменуга"- филиал

Специална награда:

Димитра Маринова Димитрова - 4 г. - ЦДГ "Теменуга"- филиал

 

 

II възрастова група /7-8 г./

I награда

Анелия Светославова Дойчинова - 7 г. - II ОУ Христо Ботев - 1а клас /възпитаник на Школа по изобразителни изкуства към ЦПРЛ - Детски комплекс-Сливен с ръководител Снежина Великова.

II награда

Виктория Маринова Михайлова 8г.-ОУПанайот Хитов- възпитаник  на Школа по изобразителни изкуства към ЦПРЛ - ДК - Сливен с ръководител Снежина Великова.

II награда

Кристияна Яворова Узунова -7г. - НУ "В. Левски"- 1а клас

III награда

Сюзън Вълкова - 7г. възпитаник на Школа Млади виртуози- с ръководител - Елена Терзиева

Поощрение:

1. Невена Петрова - 7г. - СУ "Йордан Йовков"- 1б клас

2. Зеррин Халилова Дурасова - 8 г. - ОУ "Никола Вапцаров" - с. Ябланово

3. Веска Вескова Славова - 7г. - VІ ОУ "Братя Миладинови" - 1д клас

 

III-та възрастова група: /9-11 год./

I-ва награда:

Николета Йорданова Димитрова - 9г.- VІІІ ОУ "Юрий Гагарин"

II-ра награда:

Албена Паскалева-9г.- НУ В. Левски-3 клас

II-та награда:

Луиза Кирилова Георгиева -10 г.- ХІІ ОУ "Елисавета Багряна"-4 клас

III-та награда:

Симона Андреева Илиева - 9 г.- ОУ "Св. Паисий Хилендарски"- с. Тополчане-3 а клас

III-та награда:

Стефанка Николинкова Илиянова-10 г.-I СУ Хаджи Мина Пашов- Школа по изобразителни изкуства към ЦПРЛ - ДК Сливен с ръководител Снежина Великова

Поощрение:

1. Кристина Иванова Сашева -10г. - ОУ "Св. Паисий Хилендарски" - ателие "Свят в цвят" - с. Сотиря

2. Ивана Ивайлова Тенева -11г. - СУ "Неофит Рилски"- Твърдица

3. Ема Тодорова Василева - 9г. - V СУ "Пейо Крачолов Яворов" - 3а клас

IV-та възрастова група: /12-14 год./

I-ва награда:

Силвия Петрова Христова - 13 г. - ХІ СУ "Константин Константинов"

II-ра награда:

Виктория Йорданова Йорданова - 12г. - ОУ "Христо Ботев"- с. Самуилово

II-ра награда:

Елизабет Петрова Георгиева - 13г. - ХІ СУ "Константин Константинов"

III-та награда:

Калина Христова Николова -13г. - ХІІ ОУ Е. Багряна - 7 в клас

III-та награда:

Мария Къчева -13г. - ППМГ - 7 клас

Поощрение:

1. Ивайло Гаджев - 12 г. - Спортно училище "Димитър Рохов"-6 клас

2. Бриана Стефанова Роева - 13г. - III ОУ "Д-р Иван Селимински"

 

 

Начало на страницата

 

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В ЗА ОРИГИНАЛНО КОЛЕДНО ПОЖЕЛАНИЕ - 2018

 

I възрастова група /5-6 г./

I награда - не се присъжда

II награда - не се присъжда

III награда - не се присъжда

Поощрение:

Александра Николаева Колева - 5г. - ДГ "Елица" - 3 група

Поощрение:

Антон Христов - 5г. - ДГ "Теменуга"

 

 

II възрастова група /7-8 г./

I награда

 Йордан Станиславов Павлов - 7г. - ІV ОУ "Димитър Петров"-1 в клас

II награда

Ванеса Тонева - 7г. - НУ "В. Левски" -1 а клас

III награда

Константин Вълканов - 7г. - V  СОУ "П. К. Яворов" - 1в клас

 

III възрастова група ГРУПА /9-11 г./

I награда

Мария Кабаджова -10г. - НУ "В. Левски" - 4 клас

II награда

Николай Хаджистойчев - 9г. - XII ОУ "Е. Багряна"

III награда

Емануел Ангелов Недялков - 11г. - ІХ ОУ "Св. св. Кирил и Методий" - 5а клас 

Поощрение:

1. Надя Мохамед Абделхай Али - 10 г. - II ОУ Христо Ботев-  4г клас

2. Мария Михаела - 11г. - СУ "Христо Ботев" - Нова Загора - клуб "Палитра" - 5 клас

IV възрастова група ГРУПА /12-14 г./

I награда

Симона Василева Василева - 12г. - 3 ОУ Д-р Иван Селимински, 6 А клас

II награда

Инна Дойчинова - 13г.- ППМГ - 7 клас

III награда

Калина Христова Николова - 13г. - ХІІ ОУ Е. Багряна - 7 в клас 

Поощрение:

Елизабет Петрова Георгиева - 13г. - ХІ СУ "Константин Константинов"

 

Начало на страницата