Начало

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В КОНКУРС ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА: КОЛЕДНА МАГИЯ - 2016

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В ЗА ОРИГИНАЛНО КОЛЕДНО ПОЖЕЛАНИЕ - 2016

 

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В КОНКУРС

ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА: КОЛЕДНА МАГИЯ - 2016

 

I възрастова група /5-6г./

I награда

Дарина Недкова Недева - 6 год.- Школа по изкуствата "Млади виртуози"-Сливен

 

II награда

Ивон Стефанова Иванова - 6 г.- Школа по изобразителни изкуства към Център за подкрепа за личностно развитие - Детски комплекс- Сливен

 

III награда

Деница Красимирова Кенова - 6 г.- ДГ "Зорница" Група "М. Пух"- Сливен

 

III награда

Дария Билянова Балджиева - 6 г.- ДГ "Зорница" Група "М. Пух"- Сливен

 

Поощрение:

1. Габриела Петрова Дучева - 6 г.- ЦДГ "Синчец"- Сливен

2. Леда Любомирова Костова - 6 г.- ІІІ ОУ  "Д-р Ив. Селимински"- Сливен

3. Симона Маринова Паскова - 6 г.- ЦДГ "Божур"-филиал- Сливен

4.  Мила Петрова - 6г.- ДГ"Калина"- Сливен

5. Мария Стоянова Стоянова - 6 г.- ДГ "В. и Х. Папазян" IV-ВГ група- Сливен

 

 

II възрастова група /7-8 г./

I награда

Ясмин Радостинова Станчева - 8 г.- Школа по изобразителни изкуства към Център за подкрепа за личностно развитие - Детски комплекс- Сливен

 

II награда

Албена Паскалева - 7 г.- НУ "Васил Левски"-1 а- Сливен

 

III награда

Александра Стоянова - 8 г.- Школа по изкуствата "Млади виртуози"-Сливен

 

Поощрение:

1. Калина Пламенова Гуркова - 8 г.- ІV ОУ "Д. Петров"-2 б клас- Сливен

2. Росен Юлианов Ангелов - 7 г.- с. Тополчане- ОУ "Св. Паисий Хилендарски"-с. Тополчане - 1 клас

3. Мария Кабаджова - 8г.-НУВасил Левски- Сливен

4. Калина Атанасова - 8 г.- ІІІ ОУ  "Д-р Ив. Селимински"-2 а клас- Сливен

 

III-та възрастова група: /9-11 год./

I-ва награда:

Кристина Станчева - 10г.- гр. Първомай -ОУ "Хр. Ботев"-4 клас -Първомай

 

II-ра награда:

Антония Петрова - 10г.- гр. Първомай-ОУ "Хр. Ботев"-4 клас -Първомай

 

III-та награда:

Патрик Йорданов Каменов - 11г.- Школа по изобразителни изкуства към Център за подкрепа за личностно развитие - Детски комплекс- Сливен

 

III-та награда:

Велияна-Екатерина  Въндева - 10г.- Школа по изкуствата "Млади виртуози"-Сливен

 

Поощрение:

1. София Седефкова Симеонова -11 г.- VІ ОУ "Бр. Миладинови"-5 в клас-  Сливен

2. Илина Атанасова - 9 г.- V СОУ "П. К. Яворов"-3 а клас- Сливен

3. Илиана Стефанова Христова - 11г.- ІІ ОУ "Христо Ботев"-5 а клас - Сливен

IV-та възрастова група: /12-14 год./

I-ва награда:

Румяна Р. Димова - 13 г. гр. Първомай-Сдружение "Училище на радостта"- 7 клас - гр. Първомай

 

II-ра награда:

Стелла Стойкова Славова - 13 г.- ІІ ОУ "Христо Ботев"-7 а клас- Сливен

 

III-та награда:

Ивет Георгиева Недкова - 14 г.- Школа по изобразителни изкуства към Център за подкрепа за личностно развитие - Детски комплекс- Сливен

 

Поощрение:

1. Мартин Александров Ковачев - 12г.-СУ "Димитър Рохов" 6 клас- Сливен

2. Назлъ Риза Чобан-12г.- ХІІ ОУ "Ел. Багряна"-6 в клас- Сливен

3. Ивета Петкова -12г.- ІІ ОУ "Христо Ботев"-6 а клас-  Сливен

 

 

Начало на страницата

 

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В ЗА ОРИГИНАЛНО КОЛЕДНО ПОЖЕЛАНИЕ

 

II възрастова група /7-8 г./

I награда

 Ива Даскалова - 7 г.- НУ "Васил Левски"-1 а- Сливен

 

II награда

Беатрис Костова - 7 г.- III ОУ "Д-р Иван Селимински"-1 а клас- Сливен

 

III награда

Жаклин Кристинова Кътева - 8 г.- НУ "Васил Левски"-2 клас-Сливен

 

Поощрение:

Валя Абрахам Ховсепян - 8 г.- V СОУ "П. К. Яворов"-2 а клас- Сливен

 

III възрастова група ГРУПА /9-11 г./

I награда

Деница Денева Калчева-11г.- IX ОУ Св. Св. Кирил и Методий- 5 клас- Сливен

 

II награда

Рената Валентинова Реджева -10г.- V СОУ "П. К. Яворов"- 4 а клас- Сливен

 

III награда

Ана Иванова Накова - 9 г. - VІІ ОУ "Панайот Хитов"-3 б клас - Сливен 

 

Поощрение:

1. Едуард Едуард Киркорян - 9 г.- Х СОУ "Йордан Йовков"-3 б клас- Сливен

2. Александра Илиянова Колева - 9 г.- ХІ СОУ "К. Константинов"-4 А клас- Сливен

3. Вангел Костадинов Христов -11 г.- IX ОУ Св. Св. Кирил и Методий- 5 клас - Сливен

 

IV възрастова група ГРУПА /12-14 г./

I награда

Станимира Димитрова Митева - 14 г.- ПГХТ "Акад. Н. Неделчев"-  Сливен

 

II награда

Екатерина Кирякова - 13 г.- ІІ ОУ "Христо Ботев"-7 б клас-  Сливен

 

III награда

Йоана Железчева - 12 г.- IV ОУ "Димитър Петров" VI б клас- Сливен 

 

Поощрение:

Мадлен Миленова Узунова - 12г.- IV ОУ "Димитър Петров" VI  клас- Сливен

 

Начало на страницата