Начало

РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА САВА ДОБРОПЛОДНИ-СЛИВЕН  ОБЯВЯВА КОНКУРС ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА И ОРИГИНАЛНО КОЛЕДНО ПОЖЕЛАНИЕ КОЛЕДНА МАГИЯ

Скъпи деца,

В навечерието на най-чакания, най-обичания празник, РБ Сава Доброплодни организира за девета поредна година Конкурс за коледна картичка Коледна магия. За да се включите в него, нарисувайте красива коледна картичка. В нея напишете своето оригинално пожелание за празника и я донесете в Детския отдел на библиотеката до 8 декември 2017г.

Специално жури ще оцени вашите творби.

Най-оригиналните картички ще бъдат показани на изложба във фоайето на библиотеката в навечерието на Коледа.

Разбира се ще има и много награди, както за най-красивите картички, така и за най-оригиналните коледни пожелания.

 Участие в конкурса могат да вземат деца на възраст от 5 до 14 години.

 Творбите за конкурса трябва да са с обозначени на тях: трите имена, възраст (навършени години), училище, клас, адрес, телефон или e-mail за контакти.

 Наградите на отличените участници в конкурса ще бъдат връчени на специална церемония на 22 декември /петък/ от 10:00ч. в РБ Сава Доброплодни в рамките на програмата Коледа в библиотеката.

 За повече информация: 044/622441; 0886090712;

                                         044/623970 -  Детски отдел

Начало страница

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В КОНКУРС ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА:

КОЛЕДНА МАГИЯ 2017

 

I-ва възрастова група /5-6г./:

I-ва награда -  Дарена Петкова Петкова - 5г.- Школа по изкуствата "Млади виртуози"-Сливен

II-ра награда Възкресия Пламенова Проданова - 6г.- Школа по изкуствата "Млади виртуози"-Сливен

III-та награда - Ралица Али Али - 6г.- ДГ "Надежда" - гр.Нова Загора

 

Поощрение:  Александра Йорданова Урумова - 6г.- ЦДГ "Теменуга"-филиал

Поощрение:  Кристияна Узунова - 6г.- ЦДГ "Синчец"

Поощрение:  Богдан Георгиев Кенарев - 5г.- ДГ "Елица"

Поощрение:  Виктория Красимирова Христова - 5г.- ДГ "Зорница"

  

II-ра възрастова група:/7-8 год./

I-ва награда: Албена Георгиева Паскалева - 8г. - НУ "Васил Левски"

II-ра награда: Елисавета Симеонова Илиева - 8г. - ОУ "Св. Паисий Хилендарски" -  с. Тополчане

III-та награда: Константин Русев Радев - 7г. - ЦПЛР-Детски комплекс-Школа по изобразително изкуство

 

Поощрение: Петя Георгиева Георгиева  - 8г. - ХІІ ОУ "Елисавета Багряна"

Поощрение: Анатоли Николаев Колев - 7г.- СУ "Константин Константинов"

Поощрение: Атанас КостовКорков - 8г.- НУ "Васил Левски"

 

III-та възрастова група: /9-11 год./

I-ва награда: Никола Йорданов Гюмишев - 10г. - Школа по изкуствата "Млади виртуози"-Сливен

II-ра награда: Иванна Красимирова Станева - 10г. - II ОУ "Христо Ботев"

III-та награда: Бахар Асева Юриева - 9г.- ЦПЛР-Детски комплекс - Школа по изобразително изкуство

 

Поощрение: Теодора Тодорова Кацарова - 11г. - ІІ ОУ "Христо Ботев"

Поощрение: Фиген Хасан Кънджъ - 10г.- VII ОУ "Панайот Хитов"

Поощрение: Петър Ангелов - 9г.- НУ "Васил Левски"

 

IV-та възрастова група: /12-14 год./

I-ва награда: Божидар Атанасов Петров-12г.- СУ "Константин Константинов"

II-ра награда: Мариян Ангелов-13г.- 6 ОУ Братя Миладинови

III-та награда: Милиа Евгениева Петрова - 12г.- ПМГ "Добри Чинтулов"

III-та награда: Мария Антонова Атанасова - 12г.- Школа по изкуствата "Млади виртуози" - Сливен

 

Поощрение:  Назлъ Чобан 13г.- ХІІ ОУ "Елисавета Багряна"

Поощрение: Илияна-Роси Иванова 12г. - Школа по изкуствата "Млади виртуози" - Сливен

Начало страница

КОНКУРС ЗА КОЛЕДНА КАРТИЧКА

 КОЛЕДНА МАГИЯ2017

 

Наградени участници

за оригинално коледно пожелание:

 

I ва група- не се присъжда

 

II-ра възрастова група: /7-8 г./

I-ва награда: Николай Хаджистойчев - 8г.- 12 ОУ "Е.Багряна"

II-ра награда: Ива Даскалова - 8г.- НУ "Васил Левски"

III-та награда: Анета Николова Янакиева - 8г.- 3 ОУ "Д-р Иван Селимински"

 

Поощрение: Сияна Георгиева - 8г. - 12 ОУ "Е.Багряна"

Поощрение: Евгения Танева - 8г. - НУ Л. Каравелов- гр. Н. Загора

 

 

III-та възрастова група: /9-11 г./

I-ва награда: Даниела Русева - 10г.-  IV ОУ "Димитър Петров"

II-ра награда: Велимир Тодоров - 11г.- ХІ СОУ "К. Константинов"

III-та награда: Мария Кабаджова - 9г.- НУ "Васил Левски"

 

Поощрение:  Фуркан Алиев- 9 г.- IX ОУ Св. Св. Кирил и Методий

Поощрение:  Александра Цветкова-10 г.- НУ Единство- гр.Плевен

 

IV- та възрастова група: /12-14 г./

I-ва награда: Вангел Христов - 12г.- IX ОУ Св. Св. Кирил и Методий

II-ра награда- Калина Николова - 12г.-  12 ОУ "Е.Багряна"

III-та награда:  Димана Димова - 12г.- ПМГ "Добри Чинтулов"

 

Поощрение: Виктория Стоянова  - 12г. - СУ "Димитър Рохов"

Поощрение: Даниела Константинова  - 12г. - 12 ОУ Хр. Ботев

 

СПЕЦИАЛНА награда: Дейвид Дечев - 14г.- ХГ Д. Дамянов

Начало страница